14 kwietnia, 2024

Kredyt inwestycyjny z dostępną kwotą finansowania ustalaną po rejestracji w Obrotomierzu pozwala na przeprowadzenie wszystkich prac budowlanych zaplanowanych przez właściciela konkretnej firmy. W związku z tym pełni on również rolę kredytu na firmę budowlaną. Jej właściciel może uzyskać kwotę w wysokości nawet pięciuset tysięcy złotych bez zabezpieczeń i podpisać umowę na maksymalnie siedemdziesiąt dwa miesiące.

Konieczność złożenia deklaracji odnośnie celu, na jaki mają zostać przeznaczone otrzymane środki sprawia, że w niektórych przypadkach klientowi udzielony zostanie mniejszy kredyt z krótszym okresem spłaty. Jednak minimalna wysokość finansowania zawsze wyniesie dziesięć tysięcy złotych. W ustaleniu optymalnej dla właściciela firmy kwoty kredytu pomoże udostępnienie przez niego wyciągów za ostatnie sześć miesięcy działalności gospodarczej lub deklaracji podatkowej PIT za ostatni rok.

Odpowiedzią na kilkunastoletnie plany budowlane jest natomiast kredyt inwestycyjny opiewający na maksymalną kwotę trzech milionów złotych. Tego rodzaju kredyt na firmę może zostać przyznany na przykład wspólnikom spółek cywilnych, zajmujących się przeprowadzaniem kolejnych etapów budowy nowych domów czy dróg.

Przed ustaleniem optymalnej kwoty kredytowania muszą oni spotkać się z doradcą bankowym i przedstawić wymagane od nich dokumenty. Po ich weryfikacji będzie można podpisać umowę kredytową ze spłatą w ratach równych lub malejących. Więcej informacji na ten temat znajduje się między innymi na stronie

  Góry ekstremalne przeżycie