20 maja, 2024

W Colostrum Genactiv zawarte jest Białko PRP, które pozwala nam na poprawę procesów poznawczych, które są bardzo zubożałe szczególnie w wieku starszym. Odpowiednia dawka tego białka w diecie sprawi, że osoby w podeszłym wieku zyskają dużo energii i łatwiej będzie ją funkcjonować.

Rewolucyjne działanie colostrum na skórę.

Jak colostrum bovinum, składnik aktywny suplementu, może działać cuda na skórze? Jego oddziaływanie dobroczynne na naszą skórę jest nieocenione. Pozwala on na jej codzienną pielęgnację. Wszelakiego rodzaju podrażnienia są złagodzone, a procesy starzenia się są mocno zahamowane. Jest to niezwykły sposób na odbudowanie naszej skóry od środka co w połączeniu z zabiegami dbającymi o skórę z zewnątrz sprawi że nasza skóra przez długie lata będzie wyglądać świeżo, promiennie i młodo. Osoby uczulone mogą spokojnie korzystać z produktu: mleko klaczy z którego są pozyskiwane składniki aktywne nie uczulają. Znajdź swój idealny produkt na stronie:

Skóra głowy złagodzona? Bez problemu!

Stosowanie Colostrum Genactiv jest też idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy ze skórą głowy, borykają się z łupieżem bądź z wypadaniem włosów. Skóra głowy po stosowaniu Colostrum Genactiv jest niezwykle odżywiona od wewnątrz. Włosy mają bardzo podatny grunt, nad którym mogą bezpiecznie odrosnąć. Skóra głowy nie reaguje tak alergicznie na chemiczne środki zawarte w produktach do pielęgnacji, dzięki czemu w ostatecznym rozrachunku włosów na głowie mamy więcej.

  Miło spędzone wakacje