20 maja, 2024

Pracujesz na cały etat w pracy i codziennie wyczekujesz powrotu do domu, a konkretnie do Twojego małego skarba, który rośnie jak na drożdżach. Planowałeś zbadać go pod różnym kątem, gdyż dawno nie byliście u lekarza i pomimo pozornie dobrego samopoczucia, trochę się niepokoisz? W końcu dziecko nie dokładnie jeszcze wszystko rozumie, a dodatkowo jest w wielu miejscach równocześnie i nie zawsze masz okazję mu się przyglądnąć, czy aby na pewno nic mu nie dolega, nic nie boli? 

Byłeś już u wielu pediatrów w Poznaniu, lecz żaden nie spełnił Twoich oczekiwań. Jesteś zdania, że pediatra powinien umieć odpowiednio porozmawiać z dzieckiem, gdyż są to niezwykle ‘’trudni’’ pacjenci. Zazwyczaj słowo ‘’lekarz’’ kojarzy się malcowi z czymś niezwykle strasznym. Na samą myśl robi mu się nie dobrze, a kiedy znajduje się już na fotelu w gabinecie, łzy potrafią mu same spływać. 

W związku z tym przedstawiam Ci prywatnego pediatrę w Poznaniu, który zmieni podejście Twojego młodzieńca i pokaże, że lekarz potrafi być dobrym człowiekiem oraz wytłumaczy, że chce zadbać o jego zdrowie: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/pediatria/ 

Cała wizyta to kompleks pedagogicznych metod w oparciu nie tylko o rozmowę, ale
i zabawę, dzięki czemu Twoje dziecko z pewnością będzie chciało tam wracać. To, co stanowi dla Nas fundament do dobrej diagnozy to wieloletnie doświadczenie Naszych specjalistów, przez co masz pewność, że oddajesz swoją pociechę w dobre ręce. 

Zatem zadbaj o jej zdrowie, kiedy klucz do niego znajduje się na wyciągnięcie ręki. 

  Nietrzymanie moczu - wstydliwy problem