USG doppler aorty brzusznej

Gabinety Neomedica mogą poszczycić się posiadaniem specjalistów oraz odpowiedniego sprzętu pozwalającego na wykonanie wielu badań diagnostycznych z zakresu chirurgii naczyniowej. Jednym z nich jest USG aorty tętnicy brzusznej. Jest to badanie, które może wykluczyć występowanie tętniaka aorty brzusznej, tory jest bezpośrednim zagrożeniem życia. Jest to badanie nieinwazyjne i bezbolesne.

Pozwala na wykrycie zmian już we wczesnym stadium, co pozwoli na szybką reakcję i wdrożenie skutecznego leczenia. Im większy tętniak rośnie, tym bardziej prawdopodobne jest jego pęknięcie lub rozerwanie, powodujące intensywny ból brzucha lub pleców, zawroty głowy, nudności lub duszność.

USG doppler tętnic i żył kończyn

Kolejnym badaniem, które wykonują specjaliści w gabinetach Neomedica, jest USG doppler tętnic i żył kończyn, szczególnie dolnych. Jest to nieinwazyjne, bezbolesne badanie, które nie naraża Cię na szkodliwe promieniowanie. . Badanie dostarcza lekarzowi ważnych informacji na temat przepływu krwi przez główne tętnice i żyły. Może również ujawnić zablokowany lub zmniejszony przepływ krwi przez zawężone obszary tętnic, co może ostatecznie doprowadzić do udaru mózgu.

Jak zapisać się na wizytę

Na stronie gabinetów (https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/chirurgia-naczyniowa ) można zapisać się na wizytę do specjalistów, którzy przyjmują w gabinetach Neomedica. Dzięki temu możemy wykonać wiele ważnych badań diagnostycznych i wykryć wiele chorób zagrażających życiu.

Similar Posts